TR EN
ÜROLOG ÖZLEM SAVAŞ DOĞRUDAN SATIŞ YAPIYOR!
21 Nisan 2016

‘Karadeniz’den esen kahkaha fırtınası’ olarak adlandırılan bir komedi fenomeni Oflu Hocanın Şifresi 2 filmi 13 Mayıs’ta vizyona giriyor. Üçgen Yapımevi ve TAFF yapımcılığında beyazperdede yerini alacak olan Oflu Hocanın Şifresi 2, Kenan Sofuoğlu ve Yusuf Güney’den sonra bir ünlü ismi daha konuk ederek sinemaseverlere eğlenceli anlar yaşatacak. Yılların deneyimli oyuncusu Özlem Savaş, televizyon ekranında doğrudan satış yapan birürolog doktoru canlandırıyor.

Oflu Hocanın Şifresi 2 için Ürolog Demet Dinçer rolüne bürünen Özlem Savaş, Mozagra isimli cinsel gücü arttıran bir ilacın satışını kendine has seksi üslubuyla yapacak. Savaş’ın programın müdavimi olan en has alıcısı ise ‘Ali Osman’ rolündeki Köksal Engür olacak. Engür, Savaş’ın büyülü tanıtımından etkilenip, stoktaki tüm ilaçları almaya kalkınca ilginç bir sürprizle karşılaşacak.

AZGIN TEKELER HEP VAR!

Ünlü oyuncu Özlem Savaş, oynadığı rolün kendisini çok eğlendirdiğini söyleyerek ‘Azgın tekeler hayatın her alanında, hepimizin karşısına çıkmıştır. Ben de filmde bin kaplan gücünde olmak isteyen, ‘çekiçsiz çivi çakarım’ diyenlere mucize bir ilaç tanıtıyorum. Nuri Alço’nun gazozu neyse, bu da kadınların gizli silahı olacak. Doğrudan satış yapmak da gayet keyifliymiş, hele benim gibi cilveli bir karakter yaptığında ürünlerin nasıl kapış kapış gittiğini filmde göreceksiniz’ dedi.