TR EN
''TÜRKİYE'NİN MESSİ'Sİ OLACAKTIM!''
29 Mart 2016

‘Karadeniz’den esen kahkaha fırtınası’ ‘Oflu Hocanın Şifresi 2, Üçgen Yapım ve Taff Pictures yapımcılığında 13 Mayıs’ta vizyona giriyor. Adem Kılıç’ın yönettiği ‘Oflu Hocanın Şifresi 2’, birbirinden eğlenceli sahneleriyle sinemaseverleri koltuklarına kilitleyecek. Futbol, televizyon programları gibi bir çok güncel konuya da hikayesinde yer veren film, başrol oyuncusu Çetin Altay’ın futbol sahneleriyle de çok konuşulacak. Oflu Hocanın Şifresi filminde başrolü oynayan Çetin Altay, devam filminde bu kez Hekimoğlu Doğanspor’un başkanı olarak yer alacak. 

Altay’ın klübünün kupa aldığı sahnelerin çekimlerinde eğlenceli anlar yaşandı. Çeyrek final çekimlerinin yapıldığı sahnelerde toplam 500 kişi yer aldı. Geçmişte de bir futbol kariyeri sahibi olan Çetin Altay, ’13- 14 yaşlarıma kadar THY’nin spor klubünde oynadım. Sonra oyunculuk kariyeri ağır bastı. Oyunculukta nasılsa her role girebilirim diye düşündüm. O zamanlar, şu an Real Madrid, Barcelona gibi takımlarda oynayacak düzeydeyim. Türkiye’nin Messi’si olabilirdim. Ancak kariyerime halı sahada devam ediyorum. Hatta evin halısını kullanıyorum’ sözleriyle espri yaptı. 

Oflu Hoca’nın Şifresi 2'nin birbirinden renkli karakterlerden oluşan filminin afişi de görücüye çıktı. Filmin afişini 70×100 Design Agency- Emre Erdem tasarladı. Afiş, bir fenomen haline gelen ilk filmin takipçileri tarafından da beğeni topladı.