TR EN
TİPİK BİR TÜRK AİLESİNİN “TATİL İLE İMTİHANI!”
12 Ekim 2017

Tipik bir Türk ailesinin “tatil ile imtihanı!”

İstediğimiz hayatı yaşayabiliyor muyuz? Soruyu sor, dışarı çık, eyleme geç!

SugarWorkz ve Taff ortak yapımı aile komedisi “GÖREVİMİZ TATİL” çekimlerini tamamladı, 2018’de seyirciyle buluşacak. Filmin oyuncuları, eğlenceli bir toplantıyla gazetecilerle buluştu.

MURAT ŞEKER: SAĞ GÖSTERİP SOL VURACAK BİR FİLM!

Filmin senaryosunu Ali Tanrıverdi ile birlikte yazan, filmin yönetmeni Murat Şeker 12. Sinema filminin çok özel bir proje olduğunu söyledi. Şeker, “Demet Akbağ ve Zafer Algöz gibi iki usta oyuncuyla çalışmak hayalimdi, o gerçek oldu. Çok iyi ve değişik bir film yaptık, sağ gösterip sol vuracak bir proje aslında. Bir aile komedisi, ama içinde çok özel sürprizleri var. Herhalde bu yıl alt metni en sağlam filmi yaptığımızı söyleyebilirim.” Dedi.

Demet Akbağ projede nasıl yer aldığını şöyle anlattı: “Ortada daha senaryo yokken, Murat Şeker ile tanştıktan sonra tamam dedim, herhalde çalışacağız bu sezon.  Çünkü çok şahane bir ikna kabiliyeti var ve soyadı gibi şeker bir insan. Ali Tanrıverdi ile birlikte o kadar güzel anlatıyorlar ki, anlattıkları hikayeye ikna olmamak imkansız.”

Akbağ, yıllardır hiç birlikte bir porjede denk gelemedikleri Zafer Algöz ile oynamaktan da çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Demet Akbağ, “Herşey çok tıkırında gitti. İnşallah film vizyona çıktıktan sonra da bütün beklentileri karşılar ve umduğumuzu buluruz. Filmin çok sürprizleri var, şimdilik hiçbirini söylemiyoruz. “ dedi.

Zafer Algöz de Çok güzel bir aile filmi yaptıklarını belirterek, filmin kendisi için en önemli özelliğinin Demet Akbağ ile oynamak olduğunu söyledi. Algöz, “Türkiye’de komedyen kadın oyuncu olarak sevgili arkadaşım Demet ve Yasemin Yalçın dışında öne çıkan komedi oynayabilecek oyuncu yetişmediğini gördüm. Yasemin Yalçın ile bir projede oynamıştım. Demet’le de bu projede oynamak kısmet oldu. Birlikte mükemmel bir karı koca oynadık. Dedi.

Başrollerini Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün paylaştığı filmin yönetmeni Murat Şeker. Filmin kadrosunda, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Hakan Bilgin, Filiz Ahmet, Ali Keçeli, Deniz Altan ve  Onur Dilber yer alıyor.

Bir aile komedisi olan filmde ilk kez bir projede biraraya gelen ve karı kocayı canlandıran Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün çocuklarını Alican Parlak ve Deniz Altan oynuyor.

9 yıldır tatile çıkmayan bir ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir!

Ailece birarada olmanın yenide keşfedileceği eğlenceli tatil macerası, pekçok kişinin hayatını değiştirip, ülke gündemine bile oturacaktır!

Çekimleri İstanbul ve Birgi’de 4 haftada tamamlanan Sugarworkz ve TAFF yapımı GÖREVİMİZ TATİL, 2018 baharında seyirciyle buluşacak.