TR EN
SON ON YILIN EN İYİ AÇILIŞINI YAPAN AŞK FİLMİ İKİMİZİN YERİNE
26 Ekim 2016

Yapımını TAFF’ın, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı, başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in paylaştığı, İkimizin Yerine, son on yılın en iyi açılışını yapan aşk filmi oldu.

Sezonun merakla beklenen, en iddialı aşk filmi İkimizin Yerine, geçtiğimiz Cuma vizyona girdi.

Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu’nun yanı sıra Ayşegül Cengiz Akman, Sezin Bozacı ve Uğur Uzunel gibi başarılı isimlerin yer aldığı “İkimizin Yerine”; “Box Office Türkiye rakamlarına göre ilk üç gün 332.216 izlenme rakamıyla son on yılın en iyi açılışını yapan aşk filmi oldu.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek ve kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a olan aşkını, bizi bir arada tutan aile bağlarını, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesini konu ediniyor.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek ve  kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a olan aşkını, bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesini konu ediniyor.