TR EN
''ŞANSIMI SEVEYİM'' FİLMİNDE SEBAHATTİN''İN KÖR TALİHİ
14 Ağustos 2017

Yapımı TAFF’ın, başrollerini Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in paylaştığı komedi filmi ‘Şansımı Seveyim’ 25 Ağustos’ta izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. 

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Ferhat Ergün’ün kaleme aldığı ‘Şansımı Seveyim’ filminde, ünlü oyuncu Cem Gelinoğlu’nun hayat verdiği ‘Sebahattin’ üzerinden bir türlü atamadığı şansızlıklarıyla ortalığı birbirine katıyor. 

Üzerindeki kör talihten kurtulmak için insanları mutlu etmeye çalışan Sebahattin, katıldığı ‘Elim Sende’ yarışmasında kazandığı sıfır model otomobili, başına gelen talihsizliklerle daha sahibine ulaştıramadan yolda perte çıkartıyor. Bununla da yetinmeyen Sebahattin, arabayı hediye edeceği eski dostunu bir de hastanelik ediyor.  

Bir insanın başına gelebilecek tüm şansızlıkların traji komik bir dille anlatıldığı 'Şansımı Seveyim' filminin fragmanı Youtube’de kısa sürede yaklaşık 1. 6 milyonun üzerinde seyredilerek trend listesine zirveden giriş yaparken, sosyal medyada büyük beğeni topladı.