TR EN
‘OFLU HOCA 3 – ÜJ TRAKYA’ ÇEKİMLERİ START VERDİ!
31 Ekim 2017

Bir komedi fenomeni olan Oflu Hocanın Şifresi serisinin yeni filmi ‘Oflu Hoca 3- Üj Trakya’ TAFF & Üçgen Yapımevi yapımcılığında 13 Nisan 2018 tarihinde beyazperdedeki yerini alacak. Yönetmenliğini serinin tüm filmlerinde imzası bulunan Adem Kılıç’ın, senaristliğini ise Ferhat Ergün’ün üstlendiği filmin çekimleri geçtiğimiz günlerde Lüleburgaz’da start verdi.

Lüleburgaz ve İstanbul’da beş haftada tamamlanacak olan ‘Oflu Hoca 3- Üj Trakya’ filminde Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Seymen Aydın, Bilal Çatalçekiç, Bahtiyar Engin, Gülhan Tekin, Hülya Aydın, Ececan Gümeci ve Buket Dereoğlu gibi güçlü isimlerden oluşan bir kadro yer alıyor.

 

ÇETİN ALTAY İKİ KARAKTERE CAN VERECEK

‘Oflu Hoca 3- Üj Trakya’nın hikayesinde başkanlığını yaptığı Doğanspor futbol kulübüne, genç yetenek Hayati’yi transfer etmek için Lüleburgaz yollarına düşen Oflu Hoca’nın başına gelen beklenmedik sürprizler konu ediliyor. Lüleburgaz’a adım attığı gün, ilçedeki hapishaneden, Oflu Hoca’nın Lüleburgaz günlerini kabusa çevirecek, yüzde yüz Trakyalı Haspi’nin tahliye olması iki adamın da

başına seyirciyi macera ve kahkahaya doyuracak belalar açacak. Başrol oyuncusu Çetin Altay, filmde Oflu Hoca ve Haspi olmak üzere iki karaktere can verecek.