TR EN
İKİMİZİN YERİNE ANTALYA VE BURSA''DAYDI
1 Kasım 2016

Yapımını TAFF’ın üstlendiği, son on yılın en iyi açılışını yapan aşk filmi “İkimizin Yerine"nin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya Antalya'da ve Bursa'da  sevenleriyle bir araya geldi.

SEVENLERİYLE BİR ARADA

Yüzlerce seyircinin bir araya geldiği etkinlikte, Serenay Sarıkaya,  sevenleriyle sohbet etti.  Antalya Özdilek Cinetime Sinemasında gerçekleşen gösterim öncesi Sarıkaya, heyecanını sevenleriyle paylaştı. "Başrolünde yer aldığım ilk film olduğu için o anlamda çekimler daha heyecanlı geçti. Sinema çok değerli, keşke hep böyle değerli işler yapabilsek." diyen Sarıkaya," Senaryo bizi çok çok etkilemişti, hayattan gerçek bir kesit gibi olması  ve bu kadar gerçekçilikle anlatılabilmesi beni en çok etkileyen şeylerden oldu.  Bu küçük tatlı bir kasaba hikayesi, bir genç kızın büyüme hikayesi, Çiçek de cesur bir kız". yorumunda bulundu. 

BURSA'DA YOĞUN İLGİ

İkimizin Yerine'nin Bursa Kent Meydanı Avşar Sinemasındaki özel gösterimine Serenay Sarıkaya ve filmde Kudret karakterini canlandıran Özgür Emre Yıldırım da katıldı.

2’inci haftasında da en çok izlenen film: İkimizin Yerine

Geçtiğimiz hafta 332.216 gişe rakamı ile son 10 yılın en iyi açılış yapan aşk filmi olan İkimizin Yerine, başarısını ikinci haftada da devam ettirdi. 

İlk haftasını 569.013 gişe rakamı ile tamamlayan İkimizin Yerine, geçtiğimiz hafta sonu 273.089 tarafından izlenerek; ikinci hafta sonunda da en çok izlenen film olmayı başardı.İkimizin Yerine filmi 10 günde 842 bin 102 kişi tarafından izledi.

Yapımını TAFF’ın üstlendiği, yönetmenliğini Umur Turagay’ın yaptığı, senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı İkimizin Yerine'nin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu yer alıyor.