TR EN
Hakkımızda

TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor...

Timur Savcı

1993-2006 yılları arasında birçok reklam, film ve dizi prodüktörlüğü yaptıktan sonra 2006 yılında Tims Prodüksiyon’u kurmuştur. Tims Prodüksiyon’unun, kuruluşunun ardından Muhteşem Yüzyıl Kösem, Çalıkuşu, Zil Çalınca, Annem Uyurken, Suskunlar, Mazi Kalbimde Yaradır, Muhteşem Yüzyıl, Küçük Sırlar, Çakıl Taşları, Bir Bulut Olsam, Es-Es, Manyak Dükkan, Melekler Korusun, Derdest, Kavak Yelleri, Senden Başka ve Sağır Oda gibi Türk dizi sektörüne ve kültürüne yön veren TV dizilerinin yanı sıra Mutlu Aile Defteri, Acı Aşk, Aşk Geliyorum Demez, Aşk Tutulması ve İlk Aşk gibi filmlerin de yapımcılığını üstlenmiştir. 2013 yılında Cemal Okan ile birlikte TAFF Pictures'ı kurmuştur.

Cemal Okan

1967 yılından itibaren günümüze uzanan film ithalatı ve laboratuvar hizmetleriyle Türk sinemasına hizmet veren ve Yeşilçam'ın en bilinen markalarından olan FONO Film'in kurucusu ve halen yönetim kurulu başkanıdır. Cemal Okan aynı zamanda Vicdan, Çakallarla Dans, Çanakkale Yolun Sonu gibi filmlerin de yapımcılarındandır. 2013 yılında Timur Savcı ile birlikte TAFF Pictures'ı kurmuştur.


Dilara Okan Erener

Saint Benoit Fransız Lisesi ve Sabancı Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Çeşitli reklam ajanslarının ve yapım şirketlerinin reklam ve sinema filmlerinin prodüksiyonlarında görev almıştır. 2012 yılında TIMS Productions'ta çalışmaya başlayıp, 2013 yılında TAFF Pictures'a katılmıştır. Dilara Okan, TAFF Pictures'ta İletişim ve Operasyonlar Sorumlusu görevini yürütmektedir.

Sanem Soner

2007 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılından bu yana çeşitli yapım şirketlerinde, belgesel, dizi ve film prodüksiyonunda çeşitli görevlerde yer almıştır. 2012’de TIMS Production’s ta çalışmaya başlayıp, 2014 yılında TAFF Pictures’a katılmıştır. Sanem Soner ,TAFF Pictures’ta Proje Yapım Koordinatörü olarak görevini yürütmektedir.

İlker Coşan

2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra sırasıyla, Siemens’de Proje ve Teklif yöneticisi sonrasında COSMO mice Organizasyon şirketinde proje asistanı, GiFT Medya’da Reality Show programı ve farklı reklam filmlerinde yapım asistanlığı yaptıktan sonra TAFF PICTURES’ın kuruluşu ile burada proje asistanı olarak ve film setlerinde ise mali işler sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır şu anda da aynı görevlerini yürütmektedir.