BÖLÜMLER

Hikaye ve Künye

Kendini uzun süreli ,kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan, sevgilisi Ayla tarafından terkedilir. Birkaç haftalık geri kazanma çabası sonuç vermeyince bu ayrılığı kabullenmeye ve yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu düşünür. Bandırma’daki çocukluk evine gider, orada da aradığı huzuru bulamayan Ersan çareyi uzun süredir gitmediği Erdek sahiline gitmekte bulur.

Sahile yakın bir düğün salonundan gelen sesler dikkatini çeker ve bir şeyler içip çıkarım düşüncesiyle girdiği düğündeki damadın babası onu yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanır. Hayatındaki tualde ayrılık acısının resminin çizildiğini sanan Ersan, kendi mutluluğunu düğünde bulacaktır. Hoşuna giden bu oyunu kısa tutup ilk fırsatta kaçarım sanırken karşısında güzeller güzeli Hayal’i görmesiyle yeni kimliğini daha da çok sevecektir.

/Sosyal Medya.

/benimadimferidun

BENIM_ADIM_FERIDUN Copy-min

Yapım

TAFF Pictures

Yönetmen

Çağan Irmak

Senaryo

Çağan Irmak

Müzik

Cem Yıldız

Oyuncular

Halil Sezai Paracıkoğlu, Büşra Pekin, Suzan Aksoy, Tarık Pabuççuoğlu, Güngör Bayrak, Cem Kurtoğlu, Ayşe Tunaboylu, Rahmi Dilligil, Defne Yalnız, Kadriye Kenter, Nurhayat Atasoy, Sacide Taşaner, Nurcan Şirin, Kenan Acar, Melisa Şalgam, Doruk Özdemir, Özge Borak.

FOTOĞRAFLAR

OYUNCU FOTOĞRAFLARI

taff_footer_logo

Bize Ulaşın 

Levent Mahallesi, Levent Cad.
Lale Sok. No:11, 34330
Beşiktaş/İstanbul

Levent Mahallesi, Levent Cad.
Lale Sok. No:11, 34330
Beşiktaş/İstanbul

+90 212 264 09 99
info@taffpics.com

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2019 TAFF

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2019 TİMS&B  YASAL UYARI
BASIN ODASI

Design by Fol