TR EN
‘DÖNERSE SENİNDİR’E BAKÜ’DE YOĞUN İLGİ!
7 Ocak 2017

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği ‘Dönerse Senindir’in oyuncuları Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen Bakü’deydi! 

Oyuncular, 5 Ocak Perşembe günü Nizami Kino Merkezi’nde Bakü’lü sinemaseverler ile buluştu, filmi onlarla birlikte izledi. Galaya ilgi büyüktü! Coşkulu Bakü’lüler fuaye alanını saatler öncesinden doldurdu, oyuncuları alkışlar ve çığlıklar eşliğinde karşıladı. 

Film gösterimi öncesinde seyirciyle sohbet eden oyuncular, kardeş ülke Azerbaycan’da olmaktan çok mutlu olduklarını söylediler. Salonu hıncahınç dolduran seyirciye teşekkür eden Murat Boz, İrem Sak ve Yasemin Allen sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.


MURAT BOZ’A KENDİ KİTABI HEDİYE EDİLDİ!

‘Dönerse Senindir’i izlemeye gelenler arasından, Murat Boz’a şaşırtıcı bir de hediye geldi. Aytaç isimli bir fanın hediye ettiği kitapta, Boz’un doğduğu hastane odasından gittiği okullara kadar tüm detaylar fotoğraflı olarak yer alıyordu. Hediye için çok teşekkür eden Murat Boz genç kızla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Finalde dakikalarca alkışlanan filmin ardından oyuncular çiçeklerle uğurlandı.

Mehmet’in (Murat Boz), hayatının aşkı Selin’den (Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için, Defne’yle (İrem Sak) birlikte işbirliği yapmasıyla başlayan macera sinemalarda!

Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği filmin yönetmeni Erol Özlevi, senaryo ise Gizem Elçi ve Oğulcan Türe imzalı.