TR EN
CİMRİ BABA ZAFER ALGÖZ’ÜN UCUZ KARAVANI İLE TATİL
23 Ocak 2018

Tiyatro, dizi ve sinma dünyasının ünlü simi Zafer Algöz ilk defa Demet Akbağ ile bir arada. Algöz, orta sınıf bir Türk ailesinin, geleceği için birikim yapan babası Sıtkı Mutlu’yu canlandırıyor. Gelecek kaygısıyla bugünü yaşamayı unutan Sıtkı Mutlu 9 yıldır ailesini tatile götürmeyi atlamıştır. Bir aile psikiyatrı tarafından tatil görevi verilen Sıtkı Mutlu, bulabildiği en ucuz karavanla ailesini tatile götürmek üzere yola çıkacaktır.

SugarWorkz ve Taff ortak yapımı aile komedisi “GÖREVİMİZ TATİL”in senaryosu Çakalllarla Dans serisinin de yönetmeni  Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait.

Demet Akbağ’ın canlandırdığı “titiz ve fedakar” Türk annesi “Türkan Mutlu”nun eşi “Sıtkı Mutlu”yu Zafer Algöz’ün canlandırdığı filmin diğer rollerinde ise Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Ahmet, Onur Dilber, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda, Anıl Tetik yer alıyor.

9 yıldır tatile çıkmayan bir ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir!

Ailece bir arada olmanın yenide keşfedileceği eğlenceli tatil macerası, pekçok kişinin hayatını değiştirip, ülke gündemine bile oturacaktır!