TR EN
CAN FEDA’YA GELSENKIRCHEN’DE TÜRK BAYRAKLI KARŞILAMA!
14 Nisan 2018

Can Feda Avrupa turnesine Gelsenkirchen ile devam etti! Burak Özçivit Apollo Sinemaları’nda, Almanya’da yaşayan sevenleriyle adeta bir kavuşma yaşadı. Kırmızı halıyı çevreleyen kalabalık içinde yer bulamayıp Özçivit’i ağaç tepesinde bekleyenler de Özçivit’I şaşırttı. Oyuncu, ardından kendini Türk Bayrağı ile bekleyen sevenleriyle de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Burak Özçivit neredeyse herkesle tek tek fotoğraf çektirdi.

NE OLUR GİTME BURAK!

Fuaye alanını dolduran çığlılklar ve tezahüratlar arasında salonlara geçen Burak Özçivit’i sevenleri bırakmak istemedi. Bir hayranı “Ne olur gitme Burak, 5 dakika daha kal” darken bir diğeri de “Başımızın üstünde yerin var, her zaman gel” dedi. 

Burak Özçivit: “Hepinize desteğiniz ve bu muhteşem karşılamanız için çok teşekkür ederim. Bir film yapmanın en güzel yanı sizlerle bir araya gelmek” dedi. Özçivit, dizi çekimleri sebebiyle Türkiye’ye dönmek zorunda kalan Kerem Bürsin’in de selamını iletti.

“Can Feda”da Burak Özçivit, sınır ötesi operasyonunda işgâl ekiplerine karşı canını ortaya koyan Özel bir Tim’in komutanı Yüzbaşı Alparslan’ı canlandırıyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Jet Pilotu Yüzbaşı Onur’u düşman hattından kurtarmak için başlayan macera, beklemedikleri bir savaşa dönüşüyor!

Türk askerinin olağanüstü şartlardaki gücünü ve yüreğini anlatan, Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı “CAN FEDA” sinemalarda.