TR EN
“CAN FEDA”NIN AVRUPA TURNESİ BELÇİKA’YLA BAŞLADI! YER YERİNDEN OYNADI!
12 Nisan 2018

“Can Feda”nın başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Kerem Bürsin Avrupa turnesine Belçika’dan başladı. Oyuncular, Hasselt’te kendilerini bekleyen kalabalığa unutamayacakları bir gün yaşattı. Kimi gözyaşları, kimi de mutluluk çığlıklarıyla kendilerini bekleyen coşkulu kalabalığa çok teşekkür eden Özçivit ve Bürsin, Belçikalılarla uzun uzun fotoğraf çektirdi.

“SİZİ ÇOK SEVİYORUZ”

İlk defa Hasselt’e gelen oyuncular olağanüstü bir sevinç ile karşılandı. Oyuncular, Hasselt Kinepolis’te metrelerce kırmızı halı üzerinde herkesle tek tek fotoğraf çektirdiler. Daha sonra sinema salonlarını ziyaret eden Özçivit ve Bürsin, hayranlarına iyi seyirler diledi. “Sizi çok seviyoruz” çığlıkları eşliğinde salonlardan ayrıldılar.

“Can Feda”da Burak Özçivit, sınır ötesi operasyonunda işgâl ekiplerine karşı canını ortaya koyan Özel bir Tim’in komutanı Yüzbaşı Alparslan’ı canlandırıyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Jet Pilotu Yüzbaşı Onur’u düşman hattından kurtarmak için başlayan macera, beklemedikleri bir savaşa dönüşüyor!

Türk askerinin olağanüstü şartlardaki gücünü ve yüreğini anlatan, Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı “CAN FEDA”, Belçika özel gösterimiyle birlikte 11 Avrupa ülkesinde de vizyona girdi.