TR EN
BURSA’DA SEYİRCİYLE ‘NADİDE’ GÖSTERİM!
28 Aralık 2015

Antep ve Antalya’da gerçekleşen gösterimlerin ardından, TAFF yapımı ‘Nadide Hayat’ film ekibi 25 Aralık Cuma günü Bursa’da izleyici ile buluştu. Bursa Kentmeydan AVM’de gerçekleşen gösterime ilgi yoğrundu!

SAATLER ÖNCESİNDEN GELDİLER! 

Başta yönetmen Çağan ırmak olmak üzere filmin oyuncuları Demet Akbağ, Batuhan Begimgil ve Ümit Erlim’i görmek için gelen kalabalık saatler öncesinden AVM’ye akın etti. Gösterim öncesinde Bursalılar ile sohbet eden ekip, yoğun ilgi için izleyiciye teşekkür edip salon salon gezerek herkese iyi seyirler diledi. Ekip coşkulu kalabalıkla selfie çekmeyi de ihmal etmedi.

GÖSTERİM ÖNCESİ İSKENDER KEYFİ!

‘Nadide Hayat’ ekibi gösterim öncesi, Bursa’nın meşhur iskenderini yemeye gitti. “Buraya kadar gelmişken iskender yemeden dönmek olmaz” diyen Akbağ döner bıçağını aldı, döner tezgahına geçti! Filmin oyuncuları ve Çağan Irmak, Demet Akbağ’ın kestiği döneri afiyetle yedi. ‘Nadide Hayat’ ekibi hem restoranda karşılaştıkları hayranları hem de döner ustalarıyla hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

TAFF yapımı ‘Nadide Hayat’ film ekibinin bir sonraki durağıysa İzmir! Yönetmen Çağan Irmak, oyuncular Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Gizem Erdem ve Burak Can 27 Aralık Pazar Balçova Agora Sinemaları’nda seyirciyle buluşacak.