TR EN
ADANA BURAK ÖZÇİVİT VE KEREM BÜRSİN’İ KUCAKLADI!
11 Nisan 2018

Antep’in ardından Adana’ya geçen “Can Feda” filminin başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’e yoğun ilgi! Adanalılar M1 Adana AVM’ye adeta akın etti! Dinmeyen çığlıklar arasında seslerini bile duyurmakta zaman zaman zorluk çeken oyuncular Adanalılara teşekkür etti.

Adana oyuncuları kucakladı, oyuncular da Adanalıları! Özçivit ve Bürsin sevenleriyle uzun uzun fotoğraf çektirdi. 

Oyuncular, filmi coşkulu Adanalılarla birlikte izledi. Sevenlerin mutluluk çığlıkları ve alkışlarıyla başlayan film gözyaşlarıyla bitti. Tür askerinin yüreklere dokunan hikayesini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’le birlikte izleyen Adanalılar filmin finalinde oyuncuları alkışa boğdu.

“Can Feda”da Burak Özçivit, sınır ötesi operasyonunda işgâl ekiplerine karşı canını ortaya koyan Özel bir Tim’in komutanı Yüzbaşı Alparslan’ı canlandırıyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Jet Pilotu Yüzbaşı Onur’u düşman hattından kurtarmak için başlayan macera, beklemedikleri bir savaşa dönüşüyor!

Türk askerinin olağanüstü şartlardaki gücünü ve yüreğini anlatan, Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı “CAN FEDA” sinemalarda!